SZW26/LW26-20/C06.3 20A Three Pole ON Off Two Position 64X64 48X48 Mm Panel Selector Electric Rotary Cam Universal Switch(C06.3 0 1 64X64mm)
★★★★★ 4.9 119 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by alondragarciahair.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
SwitchesSZW26/LW26-20/C06.3 20A Three Pole ON OFF Two Position 64X64 48X48 Mm Panel Selector Electric Rotary Cam Universal SwitchDescription1.Product Name:SZW26/LW26-20/C06.3 20A 3 Phase Universal Rotary Changeover Cam Switch2.Specification:Lacthing Selector ; Ui: 660V, Ith: 20A ; 3 Phase 12 Terminals2 Position (0-1) 3.Rating :AC-15: Ue 440V Ie 20ADC-13: Ue 240V Ie 1A4.Panel size:48 x 48 mm,Install Size:36 x 36mmPanel size:64 x 64 mm,Install Size:48 x 48mm
  • Switches
  • SZW26/LW26-20/C06.3 20A Three Pole ON OFF Two Position 64X64 48X48 Mm Panel Selector Electric Rotary Cam Universal Switch
Color C06.3 0 1 64X64mm
Model VOCILKDSOD
Brand Name VOCILKDSOD
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Manufacturer VOCILKDSOD
Number of Items 1
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.9 out of 5
★★★★★
119 ratings | 49 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
89% (106)
4 stars
1% (1)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (12)